TUTCRIS - Tampereen teknillinen yliopisto

TUTCRIS

Elektroniikan ja tietoliikennetekniikan laitos

Tutkimusyksikkö: Laitos

  1. Young Scientist Award

    Kaarlo Paakinaho (Recipient), 2013

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus urasta

  2. Vuoden nainen 2014

    Leena Ukkonen (Recipient), 2014

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus urasta

  3. Tunnutstupalkinto

    Jie Zhang (Recipient), 2012

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  4. Torokvei Memorial-Scepter Manufacturing Scholarship in Polymer Science

    Thomas Kraft (Recipient), 2009

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus urasta

  5. Third Place in the Student Paper Contest

    Toni Björninen (Recipient), 2011

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  6. The Best Poster on BioMediTech Research Day 2013

    Hannu Jaakkola (Recipient), 2013

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  7. Tampere Congress Award

    Jari Nurmi (Recipient), 2005

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  8. Summer stipend for working in a research group

    Ilmari Tamminen (Recipient), 2009

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus urasta

  9. SESKO-tunnustuspalkinto (SESKO Achievement Award)

    Leena Korpinen (Recipient), 1 joulukuuta 2015

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus urasta

  10. Second Prize for the Best Paper Award

    Atef Elsherbeni (Recipient), 2011

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  11. Second Prize for the Best Paper Award

    Toni Björninen (Recipient), 2011

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  12. Second Prize for the Best Paper Award

    Lauri Sydänheimo (Recipient), 2011

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  13. Second Prize for the Best Paper Award

    Leena Ukkonen (Recipient), 2011

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  14. Second Place in the Student Paper Contest

    Toni Björninen (Recipient), 2010

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  15. Second place: Best Radioplanning Competition: Design the French 4G Network

    Jussi Turkka (Recipient), 2014

    Palkinto: Sijoittuminen kilpailussa tai osallistuminen kutsukilpailuun

  16. Second place: Best Radioplanning Competition: Design the French 4G Network

    Syed Yunas (Recipient), 2014

    Palkinto: Sijoittuminen kilpailussa tai osallistuminen kutsukilpailuun

  17. Second place: Best Radioplanning Competition: Design the French 4G Network

    Joonas Säe (Recipient), 2014

    Palkinto: Sijoittuminen kilpailussa tai osallistuminen kutsukilpailuun

  18. Scientific Congress Award

    Jari Nurmi (Recipient), 2013

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus tuotoksesta

  19. Science Pitching Competition

    Anne-Marie Haaparanta (Recipient), 12 marraskuuta 2015

    Palkinto: Sijoittuminen kilpailussa tai osallistuminen kutsukilpailuun

  20. Queen's University Tuition Award

    Thomas Kraft (Recipient), 2011

    Palkinto: Palkinto tai huomionosoitus urasta

Edellinen 1 2 3 4 Seuraava

ID: 22326