Sepehr Ebrahimian Amiri

Väitöskirjatutkija

  • Tuotantotalous

!!Email: fatemeh.ebrahimianamiri@tuni.fi

Harry Edelman

Tutkimuspäällikkö, Tutkimusryhmän johtaja

  • Rakennustekniikka
  • Tutkimusryhmä: Sustainable Desing and Development
!!Visiting address:
RK208

!!Email: harry.edelman@tuni.fi

!!Phone: +358504478413

Alexander Efimov

Tutkimusryhmän jäsen, Yliopistonlehtori

  • Materiaalitiede ja ympäristötekniikka
  • Tutkimusryhmä: Kemia & uudet materiaalit
!!Visiting address:
FC218

!!Email: alexandre.efimov@tuni.fi

!!Phone: +358401981134

Karen Eguiazarian

Professori, Tutkimusryhmän johtaja

  • Tietotekniikka
  • Tutkimusryhmä: Computational Imaging-CI
!!Visiting address:
TF415

!!Email: karen.eguiazarian@tuni.fi

!!Phone: +358408415663

Reda Elkhadrawy

Projektitutkija

  • Sähkötekniikka
!!Visiting address:
Sähkötalo SH313

!!Email: reda.elkhadrawy@tuni.fi

Asko Ellman

Professori, Tutkimusalueen jäsen

  • Automaatio- ja konetekniikka
  • Tutkimusalue: Design, Development and LCM
!!Visiting address:
K1231

!!Email: asko.ellman@tuni.fi

!!Phone: +358407574247

Tapio Elomaa

Professori, Tutkimusryhmän jäsen, Tutkimusryhmän johtaja

  • Tietotekniikka
  • Tutkimusryhmä: Computer Science and Applied Logics
  • Tutkimusryhmä: Algorithmic Machine Learning -AML
!!Visiting address:
TF312

!!Email: tapio.elomaa@tuni.fi

!!Phone: +358408490394

Frank Emmert-Streib

Associate Professor (tenure track), Tutkimusryhmän johtaja

  • Tietotekniikka
  • Tutkimusryhmä: Computational Medicine and Statistical Learning Laboratory (CMSL)
  • Research group: Predictive Society and Data Analytics (PSDA)
!!Visiting address:
TA213

!!Email: frank.emmert-streib@tuni.fi

!!Phone: +358503015353

Anil Engez

  • Tuotantotalous
  • Tutkimusryhmä: Teknologia- ja innovaatiojohtaminen
!!Visiting address:
FB118

!!Email: anil.engez@tuni.fi

Hannu Eskola

Professori

  • BioMediTech
  • BioMediTech
!!Visiting address:
SM410

!!Email: hannu.eskola@tuni.fi

!!Phone: +358408297466

Nasser Eslahi

Zahra Eslami