Etunimetön Fahad

Tutkimusalueen jäsen

  • Tutkimusalue: Tietokonetekniikka

Mohammadsadegh Farhadi

Projektitutkija

  • Rakennustekniikka

!!Email: mohammadsadegh.farhadi@tuni.fi

David Fassbender

Väitöskirjatutkija

  • Automaatio- ja konetekniikka
!!Visiting address:
2341C

!!Email: david.fassbender@tuni.fi

Chiara Fedele

Tutkijatohtori

  • Materiaalitiede ja ympäristötekniikka
!!Visiting address:
SH211

!!Email: chiara.fedele@tuni.fi

Andrei Fedotov

Tutkimusryhmän jäsen, Tohtorikoulutettava

  • Fysiikka
  • Tutkimusryhmä: Nanofotoniikka
!!Visiting address:
SL217B

!!Email: andrei.fedotov@tuni.fi

Robert Fickler

Assistant Professor (tenure track)

  • Fysiikka
!!Visiting address:
SK102

!!Email: robert.fickler@tuni.fi

!!Phone: +358504478492

Mikael Filppula

Tutkimusryhmän jäsen, Projektitutkija

  • Tietotekniikka
  • Tutkimusryhmä: Robotics and Automation
!!Visiting address:
TF107

!!Email: mikael.filppula@tuni.fi

Alessandro Foi

Professori, Tutkimusalueen johtaja, Tutkimusryhmän johtaja

  • Tietotekniikka
  • Tutkimusalue: Signal and Information Processing
  • Tutkimusryhmä: Signal and Image Restoration-RST
!!Visiting address:
TF417

!!Email: alessandro.foi@tuni.fi

Mohamadamin Forouzandehmehr

Väitöskirjatutkija

  • BioMediTech

!!Email: mohamadamin.forouzandehmehr@tuni.fi

Erkka Frankberg

Tutkijatohtori

  • Materiaalitiede ja ympäristötekniikka
  • Materiaalitiede ja ympäristötekniikka
!!Visiting address:
K3243A

!!Email: erkka.frankberg@tuni.fi

Juha Franssila

Projektitutkija

  • Rakennustekniikka

!!Email: juha.franssila@tuni.fi

!!Phone: +358505645172

Eugene Frimpong

Väitöskirjatutkija

  • Tietotekniikka

!!Email: eugene.frimpong@tuni.fi

!!Phone: +358504723148

Zhao Fu

Tohtorikoulutettava

  • Sähkötekniikka

!!Email: zhao.fu@tuni.fi