Vladimir Iashin

Tohtorikoulutettava

  • Tietotekniikka
!!Visiting address:
TC307

!!Email: vladimir.iashin@tuni.fi

Rehab Iftikhar

Tutkijatohtori

  • Tuotantotalous

!!Email: rehab.iftikhar@tuni.fi

!!Phone: +358504478467

Heimo Ihalainen

Projektipäällikkö

  • Automaatio- ja konetekniikka
!!Visiting address:
SC206

!!Email: heimo.ihalainen@tuni.fi

!!Phone: +358407210999

Ilona Ilvonen

Tutkimusryhmän jäsen, Yliopisto-opettaja

  • Tietojohtaminen
  • Tutkimusryhmä: NOVI - Tieto ja asiantuntijuus tutkimuskeskus
!!Visiting address:
FB314

!!Email: ilona.ilvonen@tuni.fi

!!Phone: +358405940479

Timo Inha

Tutkimusryhmän jäsen, Projektipäällikkö

  • Arkkitehtuuri
  • Rakennustekniikka
  • Tutkimusryhmä: Metalli- ja kevytrakenteet
!!Visiting address:
RM307

!!Email: timo.inha@tuni.fi

!!Phone: +358405131510

Matti Isakov

Projektipäällikkö

  • Materiaalitiede ja ympäristötekniikka

!!Email: matti.isakov@tuni.fi

!!Phone: +358504478356

Arnold Ismailov

Tutkimusryhmän jäsen, Tohtorikoulutettava

  • Materiaalitiede ja ympäristötekniikka
  • Tutkimusryhmä: Keraamimateriaalit
!!Visiting address:
K3243A

!!Email: arnold.ismailov@tuni.fi

!!Phone: +358408490581

Riku Isoaho

Tutkimusryhmän jäsen, Tohtorikoulutettava

  • Fysiikka
  • Tutkimusryhmä: ORC
!!Visiting address:
SL316

!!Email: riku.isoaho@tuni.fi

!!Phone: +358401981052

Essi Isohanni

Tutkimusalueen jäsen

  • Tutkimusalue: Ohjelmistotuotanto

Sari Isokääntä

Lehtori

  • Kielikeskus
!!Visiting address:
PB107

!!Email: sari.isokaanta@tuni.fi

!!Phone: +358401981047

Pekka Iso-Ketola

Tutkimusryhmän jäsen

  • Tutkimusryhmä: Henkilökohtaisen elektroniikan tutkimusryhmä

Mia Isotalo

Tutkimusryhmän jäsen, Tohtorikoulutettava, Tutkimusalueen jäsen

  • Fysiikka
  • Tutkimusalue: Aerosolifysiikka
  • Tutkimusryhmä: Instrumentaatio, päästöt ja ilmakehän aerosolit
!!Visiting address:
SK302

!!Email: mia.isotalo@tuni.fi

Pekka Itävuo

Tutkimusryhmän jäsen, Tohtorikoulutettava

  • Automaatio- ja konetekniikka
  • Tutkimusryhmä: Automation and Systems Theory
!!Visiting address:
K2203

!!Email: pekka.itavuo@tuni.fi