Humza Wali

Projektitutkija

  • Automaatio- ja konetekniikka

!!Email: humza.wali@tuni.fi

Anna Wallin

Tutkimusalueen jäsen

  • Kasvatustieteet
  • Tutkimusalue: Ohjelmistotuotanto
!!Visiting address:
Virta 509

!!Email: anna.wallin@tuni.fi

!!Phone: +358503187578

Huiling Wang

Tutkimusryhmän jäsen, Tohtorikoulutettava

  • Tietotekniikka
  • Tutkimusryhmä: Vision

!!Email: huiling.wang@tuni.fi

Jianguang Wang

Tutkimusryhmän jäsen, Tutkimusalueen jäsen

  • Tutkimusalue: Laskennallinen fysiikka
  • Tutkimusryhmä: Materiaalit ja molekyläärinen mallinnus

Wenbo Wang

Tutkimusryhmän jäsen, Tohtorikoulutettava

  • Sähkötekniikka
  • Tutkimusryhmä: Langaton tietoliikenne ja paikannus
!!Visiting address:
TD416

!!Email: wenbo.wang@tuni.fi

Owies Wani

Tutkimusryhmän jäsen, Tohtorikoulutettava, Tutkijatohtori

  • Materiaalitiede ja ympäristötekniikka
  • Materiaalitiede ja ympäristötekniikka
  • Tutkimusryhmä: Kemia & uudet materiaalit
!!Visiting address:
SH-215

!!Email: owies.wani@tuni.fi

!!Phone: +358401981096

Darrell Wilkinson

Yliopisto-opettaja

  • Kielikeskus
!!Visiting address:
PB108

!!Email: darrell.wilkinson@tuni.fi

!!Phone: +358504784580

Stephen Wright

TUT Industry Professor

  • Automaatio- ja konetekniikka

!!Email: stephen.wright@tuni.fi

!!Phone: +358504478520